حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو
حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو

بسم الله الرحمن الرحیم « و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءاً عند ربهم  یرزقون » حادثه غم انگیز آتش سوزی مهیب در ساختمان پلاسکو در شهر تهران  باعث مجروح و کشته  شدن جمعی از هموطنان ما گردید. اما در این بین مأموران پرتلاش و ایثارگر و از خودگذشته آتش نشان […]

بسم الله الرحمن الرحیم
« و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءاً عند ربهم  یرزقون »
حادثه غم انگیز آتش سوزی مهیب در ساختمان پلاسکو در شهر تهران  باعث مجروح و کشته  شدن جمعی از هموطنان ما گردید.
اما در این بین مأموران پرتلاش و ایثارگر و از خودگذشته آتش نشان که در این حادثه مهیب آتش سوزی ،عاشقانه برای نجات جان انسانهای محاصره در دود و آتش به استقبال مرگ رفته و با شوق فراوان به لقاء الله پیوستند.
نکته ای که امروز در مقابل دیدگان همه جهانیان قرار دارد این عصاره حماسه ماموران آتش نشان که مشغول خدمت در یک دستگاه امداد رسانی و در حالیکه هنوز طعم زیبای زندگی را نچشیده اند برای انجام مأموریت الهی خود جان چندین تن از هموطنانمان که در محاصره آتش بودند را نجات داده ولی متأسفانه خودشان در آتش و دود و در زیر آوار این ساختمان فرسوده شربت شیرین شهادت نوشیدند.
امید است که این درس شجاعت و از خود گذشتگی و ایثار و مهر و محبّت الگوی همگان  به ویژه مسئولین باشد.
این ضایعه می تواند زنگ خطری برای مسئولین شهری کشور به ویژه استان تهران باشد که با توجه به بافت های فرسوده ساختمان ها عملکرد بهتری از خود نشان داده و با درایت به این مسائل رسیدگی کنند و خود را مصون از این مشکلات قرار ندهند.
حزب مردمی اصلاحات ضمن آرزوی علو درجات برای جمیع شهدا و بویژه این شهدای جان و مال شهروندان ، صبر و سلامتی کلیه بازماندگان را از خداوند سبحان مسئلت می کند.
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات
محمدزارع فومنی