رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۵
  • کد خبر : ۳۷۱
  • چاپ خبر : وعده رفع حصر با توانمندی های روحانی همخوانی نداشت
حق-225x300
محمد جواد حق شناس:

وعده رفع حصر با توانمندی های روحانی همخوانی نداشت

عضو ارشد حزب اعتماد ملی گفت:وعده رفع حصر در زمان انتخابات با توانمندی های آقای روحانی همخوانی نداشت،ایشان با توجه به درک درستی که از جایگاه ریاست جمهوری قبل و بعد از انتخابات به دست آورده اند، برای مردم به صراحت توضیح دهند که سرانجام وعده های داده شده در زمان انتخابات چه خواهد شد. […]

عضو ارشد حزب اعتماد ملی گفت:وعده رفع حصر در زمان انتخابات با توانمندی های آقای روحانی همخوانی نداشت،ایشان با توجه به درک درستی که از جایگاه ریاست جمهوری قبل و بعد از انتخابات به دست آورده اند، برای مردم به صراحت توضیح دهند که سرانجام وعده های داده شده در زمان انتخابات چه خواهد شد.

به گزارش “صدای اصلاحات” محمد جواد حق شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفت و گو با “گفتمان” درباره رونده کاری شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت:شورای هماهنگی فی الحال بخشی از شورای عالی است،این شورا یک نهاد حقوقیست که ترکیبی از افراد حقوقی و حقیقی می باشد و درواقع ساخت اصلی این شورا را تمام اعضای شورای هماهنگی تشکیل می دهند که علاوه بر این سه نفر از فراکسیون امید مجلس و به اضافه پانزده شخصیت حقیقی ملی که توسط شورای هماهنگ کننده انتخاب شدند اعضای شورای عالی سیاستگذاری را تشکیل می دهند.

اینکه فی الحال یکی از نواب رئیس شورای عالی رئیس دوره ای شورای هماهنگی می باشد نشان از آن است که این دو مجموعه از هم جدا نیستند.

حق شناس ادامه داد:برخی تشکل ها مانند مجمع مدرسین دانشگاه ها،انجمن اسلامی معلمان،مجمع دانش آموختگان و در نهایت حزب اعتماد ملی که به روند کاری شورای عالی انتقاد داشتند،قانع شده و الان نمایندگان آنها در جلسات حضور پیدا می کنند .اما هنوز چهار تشکل اراده ملت،مردم سالاری،مجع نیروهای خط امام و انجمن اسلامی مهندسین کماکان ایرادهایی دارند و در جلسات شرکت نمی کنند.فی الحال با این چهار تشکل در حال گفت و گو و رایزنی هستیم که بتوانیم این عزیزان را هم به جمع شورای عالی اضافه کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره شاخص های لیست شورای شهر در انتخابات آینده گفت:متاسفانه در دو دوره قبل برخی چهره های مشهور غیر متخصص در حوزه های مختلف در این عرصه کاندید شدند و به شورای شهر ورود کردند که نتیجه آن حوادثی شد که همگان به غلط بودن این رویه و رویکرد اذعان داشتند.

برخی از این عناصر که قهرمان ملی و مدال آور المپیک می باشند حتی نمی توانند فدراسیون مربوط به رشته خود را مدیریت کنند چراکه بحث مدیریت دارای یک شان و منزلت خاص می باشد،الخصوص مدیریت شهری مانند تهران که امری بسیار پیچیده است.کسی که توانمندی زیادی در بلند کردن وزنه دارد برای همان کار خوب است نه مدیریت شهر تهران.

خوشبختانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و رای دادن مردم به صورت لیستی نشان از آن است که در انتخابات سال آینده مردم هدفمند،تخصص گرا و برنامه محور رای خواهند داد.

وی ادامه داد:انتظار داریم چه در جریان جریان اصولگرا و چه در جریان  اصلاح طلب کسانی که افرادی را در قالب لیستی برای پیشبرد برنامه های خود به مردم معرفی می کنند مسئولیت افراد و برنامه های ارائه شده را بپذیرند و در صورت عدم موفقیت به مردم پاسخگو باشند.

این فعالی سیاسی اصلاح طلب درباره نقد عملکرد دولت در حوزه سیاست داخلی گفت:با توجه به مشکلاتی که از دولت نهم و دهم برای دولت یازدهم به ارث رسیده بود این دولت مجبور شد تمام وقت خود را صرف برنامه برجام کند که البته اولویت اول هم بود و همین نکته بود که باعث شد توجه بدنه دولت به سایر حوزه ها کمتر شود.

حق شناس ادامه داد:وعده رفع حصر در زمان انتخابات با توانمندی های آقای روحانی همخوانی نداشت،ایشان با توجه به درک درستی که از جایگاه ریاست جمهوری قبل و بعد از انتخابات به دست آورده اند، برای مردم به صراحت توضیح دهند که سرانجام وعده های داده شده در زمان انتخابات چه خواهد شد.

ای عضو ارشد اعتماد ملی در پایان گفت:حزب اعتماد ملی کاندیدای اختصاصی برای ریاست جمهوری نخواهد داشت و با بدنه جریان اصلاحات قطعا همسو خواهد بود.برای لیست انتخاباتی شورای شهر نیز اصلا مشخص نیست که اعتماد ملی چند سهمیه خواهد داشت و ورود بنده هم اگر دوستان تصمیم گیر و تصمیم ساز در حزب صلاح بدانند شاید برای انتخابات کاندید شوم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات