رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۷
  • کد خبر : ۳۷۷
  • چاپ خبر : خوشا به حال شما برای صبری که می‌کنید
رهبر-انقلاب-خطاب-به-خانواده-شهدای-آتش‌نشان-225x300
رهبر انقلاب خطاب به خانواده شهدای آتش‌نشان:

خوشا به حال شما برای صبری که می‌کنید

همزمان با ایام دهه فجرِ انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز چهارشنبه با حضور در مرقد مطهر امام راحل، ضمن اقامه نماز و قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند. به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین بر مزار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام […]

رهبری

همزمان با ایام دهه فجرِ انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز چهارشنبه با حضور در مرقد مطهر امام راحل، ضمن اقامه نماز و قرائت فاتحه، یاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین بر مزار رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با قرائت قرآن، غفران و رحمت و عفو الهی را برای آن مرحوم مسألت کردند.
رهبر انقلاب اسلامی سپس در مرقد شهدای هفتم تیر و دولت، از مقام شامخ شهیدان والامقام بهشتی، رجایی، باهنر و دیگر شهیدان بزرگوار تجلیل کردند.
ایشان همچنین در مزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و حریم اهل‌بیت علیهم‌السلام و آتش‌نشانان مؤمن و قهرمان که به‌تازگی در حادثه ساختمان پلاسکو در راه خدمت شهید شدند، حضور یافتند و یاد و خاطره همه‌ی این فداکاران با اخلاص را گرامی داشتند و علوّ درجات آنان را از درگاه خداوند مسألت کردند.

57430424

ایشان همچنین بر سر مزار شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو و شهدای مدافع حرم  و شهدای آتش‌نشان نیز حضور یافتند.

57430425

رهبر انقلاب خطاب به خانواده شهدای آتش‌نشان گفتند: خوشا به حال آن‌ها به خاطر لطف الهی. شما البته سختی مصیبت برای‌تان سنگین است. خوشا به حال شما به خاطر این صبری که می‌کنید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات