رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
  • کد خبر : ۵۴۲
  • چاپ خبر : منطق حکم می‌کند اصلاح‌طلبان در کنار روحانی، گزینه دیگری هم داشته باشند
محسنمهرعلیزاده-225x300
محسن مهرعلیزاده:

منطق حکم می‌کند اصلاح‌طلبان در کنار روحانی، گزینه دیگری هم داشته باشند

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان معتقد است که در مسیر انتخابات نباید تنها به یک نفر اکتفا کرد و اصلاح‌طلبان در کنار روحانی باید گزینه دیگری هم داشته باشند. به گزارش صدای اصلاحات محسن مهرعلیزاده در رابطه با احتمال قرار گرفتن گزینه دیگری در کنار روحانی برای انتخابات سال آینده، اظهار داشت: تاکنون اصلاح‌طلبان در […]

عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان معتقد است که در مسیر انتخابات نباید تنها به یک نفر اکتفا کرد و اصلاح‌طلبان در کنار روحانی باید گزینه دیگری هم داشته باشند.

به گزارش صدای اصلاحات محسن مهرعلیزاده در رابطه با احتمال قرار گرفتن گزینه دیگری در کنار روحانی برای انتخابات سال آینده، اظهار داشت: تاکنون اصلاح‌طلبان در این باره به نتیجه نهایی و قطعی نرسیده‌اند.
وی با تأکید بر اینکه روحانی یکی از کاندیداهای اصلی اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۹۶ است، ادامه داد: از آنجایی که در مسیر انتخابات نباید تنها به یک نفر اکتفا کرد، منطق حکم می‌کند اصلاح‌طلبان در کنار روحانی، گزینه دیگری هم داشته باشند.
مهرعلیزاده با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از حضور روحانی در انتخابات ۹۶ اطمینان دارند، تصریح کرد: ما امیدواریم که شرایط به گونه‌ای پیش برود که روحانی در انتخابات سال آینده پیروز شود اما از آنجایی که باید یک‌سری پیش‌بینی‌‌ها را هم در نظر گرفت، لازم است در کنار وی گزینه دیگری هم مطرح شود.
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گزینه‌های احتمالی اصلاح‌طلبان برای قرار گرفتن در کنار روحانی چه کسانی هستند،‌ گفت: افراد زیادی در معرض کاندیداتوری برای انتخابات ۹۶ هستند که در رابطه با آنان صحبت‌های غیررسمی شده اما هنوز درباره کسی صحبت رسمی نشده است.
وی در خصوص فعالیت‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراها گفت:‌ شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان روی انتخابات شوراها دقت لازم را دارد و در همین رابطه به تشکیل شوراهای استانی اصلاح‌طلبان مبادرت ورزیده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات