رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 15 فوریه 2017 - 13:41
  • کد خبر : ۷۲۱
  • چاپ خبر : تلاش عامدانه‌ای برای انکار دستاوردهای سازمان محیط‌زیست وجود دارد
ابتکار

تلاش عامدانه‌ای برای انکار دستاوردهای سازمان محیط‌زیست وجود دارد

رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست تاکید کرد: در ارتباط با احیای تالاب‌های استان خوزستان کارهای خوبی انجام گرفته است اما متاسفانه تلاش عامدانه‌ای برای انکار این دستاوردها وجود دارد. معصومه ابتکار در گفت‌وگو با ایلنا گفت: من در ایام دهه فجر به استان خوزستان سفر کردم و در ارتباط با احیای تالاب‌های این استان کارهای خوبی […]

رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست تاکید کرد: در ارتباط با احیای تالاب‌های استان خوزستان کارهای خوبی انجام گرفته است اما متاسفانه تلاش عامدانه‌ای برای انکار این دستاوردها وجود دارد.

معصومه ابتکار در گفت‌وگو با ایلنا گفت: من در ایام دهه فجر به استان خوزستان سفر کردم و در ارتباط با احیای تالاب‌های این استان کارهای خوبی انجام گرفته است اما متاسفانه تلاش عامدانه‌ای برای انکار این دستاوردها وجود دارد.

رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست تاکید کرد: ما معتقدیم این دستاوردها به طرق مختلف قابل سنجش است؛ خوشبختانه تصاویر ماهواره‌ای و زمینی هم موجود است و سازمان حفاظت محیط‌زیست هم بر اینکه برای احیای تالاب‌ها گام‌های موثری برداشته شده که نتیجه داده است، تاکید دارد.

او ادامه داد: در حال حاضر هم وضعیت تالاب هورالعظیم نسبت به سال ۹۲ رو به بهبود است.

ابتکار با اشاره به موضوع احیای دریاچه ارومیه عنوان کرد: در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت شاهد مصوبه تکمیل اعتبارات مربوط به ستاد احیای دریاچه ارومیه بودیم که حدود ۸۰۰ میلیارد تومان در دولت برای این کار تصویب شد که این بخش دوم تخصیص‌های مربوط به ستاد احیای دریاچه ارومیه بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات