رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 آگوست 2017 - 11:47
  • کد خبر : ۳۲۳۱
  • چاپ خبر : قاسمی: نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده‌ایم
در گفت‌وگو با الجزیره "

قاسمی: نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده‌ایم

سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه ایران هیچ‌گونه نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده است، گفت: ایران از هرگونه میانجی‌گری استقبال می‌کند. ” صدای اصلاحات “ سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه ایران هیچ‌گونه نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده است، گفت: ایران از هرگونه […]

سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه ایران هیچ‌گونه نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده است، گفت: ایران از هرگونه میانجی‌گری استقبال می‌کند.
” صدای اصلاحات “ سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه ایران هیچ‌گونه نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده است، گفت: ایران از هرگونه میانجی‌گری استقبال می‌کند.
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در گفت‌وگو با شبکه الجزیره گفت: ایران از هرگونه میانجی‌گری میان کشورهای منطقه از جمله عربستان استقبال می‌کند.
وی در ادامه گفت: اعلام میانجی‌گری وزیر کشور عراق میان ریاض و تهران امری مثبت است به شرطی که این میانجی‌گری بتواند امنیت و ثبات منطقه را محقق کند.
قاسمی در ادامه با اشاره به اینکه ایران هیچ‌گونه نشانه‌ واضحی از رغبت عربستان برای بهبود روابط دریافت نکرده است، گفت: امیدواریم که عربستان جنگ یمن را متوقف کند.
به گزارش ایسنا، قاسم الاعرجی، وزیر کشور عراق روز یکشنبه در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران اعلام کرد که محمد بن سلمان،
ولیعهد عربستان از وی درخواست میانجی‌گری میان تهران و ریاض را کرده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات