رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
  • کد خبر : ۵۴۴۸
  • چاپ خبر : مدیر مسئول روزنامه صدای اصلاحات خواستار بررسی پرونده این روزنامه در دادگاه مطبوعات شد.
636378899463931430-225x300
حجت الاسلام محمد زارع فومنی :

مدیر مسئول روزنامه صدای اصلاحات خواستار بررسی پرونده این روزنامه در دادگاه مطبوعات شد.

حجت الاسلام زارع فومنی در گفت‌وگو با ایلنا:پرونده روزنامه «صدای اصلاحات» باید در دادگاه مطبوعات بررسی شود نه دادگاه روحانیتمدیر مسئول روزنامه صدای اصلاحات خواستار بررسی پرونده این روزنامه در دادگاه مطبوعات شد. “صدای اصلاحات ”  محمد زارع فومنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره احضارش به دادگاه ویژه روحانیت گفت: احضار من به […]

حجت الاسلام زارع فومنی در گفت‌وگو با ایلنا:پرونده روزنامه «صدای اصلاحات» باید در دادگاه مطبوعات بررسی شود نه دادگاه روحانیتمدیر مسئول روزنامه صدای اصلاحات خواستار بررسی پرونده این روزنامه در دادگاه مطبوعات شد.

“صدای اصلاحات ”  محمد زارع فومنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره احضارش به دادگاه ویژه روحانیت گفت: احضار من به عنوان مدیر مسئول روزنامه صدای اصلاحات و خبرنگار سیاسی-اجتماعی این روزنامه به دلیل درج مطلبی با عنوان « فرزندم کجاست» صورت گرفته است.

وی ادامه داد: مطالب عنوان شده در این گزارش را از روی بیش از ۲۲ سایت و روزنامه برداشته و منابع استفاده شده در این گزارش را هم ذکرشده است اما دادگاه ویژه روحانیت من و خبرنگار روزنامه را احضار و برای مطالبی که منبع دارد، مورد بازجویی قرار می‌دهد.

مدیر مسئول روزنامه صدای اصلاحات ادامه داد: مطلبی در این گزارش بر اساس گفته یکی از نمایندگان مجلس عنوان شد مبنی بر این که « ۱۴۸ میلیارد دلار از اموال آقازاده‌ها در خارج از کشور بلوکه شده است» این ادعا نه تنها در روزنامه ما بلکه در تمامی رسانه‌ها و روزنامه‌ها هم عنوان شده اما دادگاه ویژه روحانیت ما را احضار کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه ساعت‌ها من و خبرنگار نویسنده مطلب را نگه داشتند و قرار صد میلیونی برای ما صادر کردند.

زارع فومنی تاکید کرد: تمامی مدارک را به دادگاه ارائه دادیم اما آن‌ها نپذیرفته‌اند و می‌گویند که شما اذهان عمومی را تشویش و نشر اکاذیب کرده‌اید.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس اصول قانون اساسی هنگامی که یک روزنامه‌نگار مطالبی را عنوان می‌کند دستگاه بررسی‌کننده دادگاه مطبوعات است که متاسفانه در این مورد یک دادگاه غیرتخصصی ( دادگاه ویژه روحانیت) ورود کرده است و در حال محاکمه هستیم .

وی خاطرنشان کرد: ما خواهان این هستیم که اگر جرمی هم حادث شده است، در دادگاه مطبوعات مورد بررسی قرار گیرد
Untitled-1

ایلنا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات