رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 اکتبر 2019 - 11:52
  • کد خبر : ۵۶۸۶
  • چاپ خبر : پوست اندازی اصلاح طلبان؛عارف و تیمش دیگر نیستند
تیتر: امتحان پس داده ها زحمت را کم می کنند

پوست اندازی اصلاح طلبان؛عارف و تیمش دیگر نیستند

اردوگاه اصلاح طلبان حالا به رهبری سید محمد خاتمی برای انتخابات پیش رو شروع به کار کرده اند و از حالا زمزمه هایی مبنی بر شرکت اصلاح طلبان در انتخابات به گوش می رسد. از سرلیستی عارف  تا اینکه اصلاح طلبان باچه گروه هایی می خواهند ائتلاف کنند را در قالب یک تحلیل می خوانید: […]

اردوگاه اصلاح طلبان حالا به رهبری سید محمد خاتمی برای انتخابات پیش رو شروع به کار کرده اند و از حالا زمزمه هایی مبنی بر شرکت اصلاح طلبان در انتخابات به گوش می رسد.

از سرلیستی عارف  تا اینکه اصلاح طلبان باچه گروه هایی می خواهند ائتلاف کنند را در قالب یک تحلیل می خوانید:

به گزارش صدای اصلاحات ، اصلاح طلبان تصمیم گرفته اند که با ژنرال ها و نیرو های اصلی خود به انتخابات مجلس ورود کنند؛ پیش بینی ها به این شکل است که اقای عارف و دیگر اصلاح طلبان که در لیست این گروه  حضور داشه اند، اکثرا حذف می شوند و از بین آنها دو یا سه نفرآن هم با احتمال کم ، شاید بتوانند در لیست انتخاباتی اصلاح طلبان قرار بگیرند بقیه افرادی که با لیست امید در این دوره حضور داشتند  دیگر در لیست اصلاحات جایی نخواهند داشت.

 همچنین شورای عالی اصلاح طلبان به فرماندهی سید محمد خاتمی تصمیم گرفته است که در این دوره از اصلاح طلبان قدیمی که از وزرای سابق و استانداران سابق دولت اصلاحات بوده اند استفاده کنند و وارد لیست نمایند .

به گزارش صدای اصلاحات تصمیم اکثر اصلاح طلبان بر این شده است که عارف دیگر توانایی اداره شورای عالی را ندارد و سازش کاری او با جناح رقیب به ضرر این جریان  تمام شده است .اصلاح طلبان عارف را یک مهره سوخته می دانند اما عارف تلاش می کند که برای ریاست جمهوری خودش را آماده کند و باتوجه به کاندیداهای خاص برای اصلاح طلبان  هم در مجلس و هم برای انتخابات ریاست جمهوری دوره عارف دیگر به پایان رسیده است.حذف عارف و چند چهره دیگر که به اسم اصلاحات وارد لیست انتخابات مجلس شده بودند تصمیم قاطعی است که بعضی از احزاب و افراد تشکیل دهنده شورای عالی گرفته اند.

در این میان نباید  نقش حزب کارگزاران به دبیرکلی کرباسچی با سخنگویی مرعشی را فراموش کرد ؛ کارگزاران بدنبال لیستی مشترک با اصول گرایان هستند که خیلی از اصلاح طلبان به این تفکر نیز اعتراض دارند و خواهان تجدید نظر حزب پدرخوانده هستند.

همچنین اصلاح طلبان تصمیم گرفته اند که دیگر با حزب اعتدال و توسعه ائتلاف نکنند چرا که این حزب متعلق به حسن روحانی است و این حزب عامل ناامیدی  مردم از اصلاحات و اصلاح طلبان می باشد.

شنیده ها حاکی از آن است که تیم روحانی در انتخابات آینده با تیم لاریجانی ائتلاف می کنند ولی با توجه به اینکه اصلاح طلبان در این دوره تصمیم گرفته اند که به هیچ وجه با نیرو های چند زیسته ائتلاف نکنند اتحادی میان این گروه ها شکل نمی گیرد.

اصلاح طلبان همچنین تصمیم گرفته اند که اگر تایید صلاحیت نشدند لیست ندهند  ، این موضوع را اطرافیان آقای خاتمی در این روزها بارها تکرار نموده اند ؛ حتی آقای خاتمی نیز گفته است که ما برای انتخابات حضور داریم  به شرطی که نیرو های ماتایید صلاحیت شوند و اگر تایید نشوند شرکت نمی کنیم و فقط صرفا حضور داریم و لیست نخواهیم داد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات