رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 30 اکتبر 2019 - 13:41
  • کد خبر : ۵۷۳۴
  • چاپ خبر : پیوندی برای شکاف
ائتلاف انتخاباتی قالیباف و احمدی نژاد؛یک لیست به لیست های اصولگرایان اضافه شد

پیوندی برای شکاف

با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی گروه های سیاسی صف بندی های خود را آغاز نمودند. در این بین از اردوگاه اصولگرایان صداهای مختلفی شنیده می شود . از تیم احمدی نژاد تا تیم قالیباف به این نتیجه رسیده اند تنها راه کسب رای آنها ائتلاف بین این دو گروه می باشد.دردیداری که […]

با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی گروه های سیاسی صف بندی های خود را آغاز نمودند.

در این بین از اردوگاه اصولگرایان صداهای مختلفی شنیده می شود .

از تیم احمدی نژاد تا تیم قالیباف به این نتیجه رسیده اند تنها راه کسب رای آنها ائتلاف بین این دو گروه می باشد.دردیداری که چندوقت پیش بین این دونفر شکل گرفت صحبت هایی از ائتلاف میان آنها به گوش رسید.

به نظر می رسد آنها می خواهند سفره خود را از اصولگرایان سنتی از جمله جامعه روحانیت مبارز ، جامعه مدرسین و گروه هایی مثل حزب موتلفه ، مهندسین و جبهه پایداری جدا کنند.

طیف این دو نفر تصمیم گرفته اند در تهران از نیرو های جوان و انقلابی که به فکر این دونفر نزدیک هستند را در لیست قرار دهند؛ از آن طرف لیست دیگری هم بارهبری جلیلی و جبهه پایداری شکل گرفته است که آنها نیز برنامه ای شبیه به این دونفر دارند.

اما لیست سوم آنها که مربوط به جامعه روحانیت ،حزب موتلفه ، مهندسین وبعضی از احزاب اصولگرا است لیستی که رهبریت آن را حدادعادل و باهنر در تهران برعهده دارند و بیشتر کاندیدا های این گروها، نیرو های سنتی اصولگرا می باشند.

با توجه به این تحرکات که اصولگرایان برای رسیدن به کرسی های مجلس انجام داده اند می توان فهمید که این جریان اول باید مبارزه را در درون خود انجام دهد تاطیف های مختلف این گروه رای های یکدیگر را از بین نبرده و خرد ننماید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات