رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 نوامبر 2019 - 12:07
  • کد خبر : ۵۷۶۷
  • چاپ خبر : جهرمی در سودای ۱۴۰۰!
تحرکات وزیرجوان برای انتخابات ریاست جمهوری

جهرمی در سودای ۱۴۰۰!

به گزارش صدای اصلاحات ؛ آذری جهرمی وزیر جوانی که هر از چند گاهی به تیتر یک رسانه ها تبدیل می شود.وزیرارتباطات چندی پیش توسط نماینده مشهد مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش صدای اصلاحات ؛ آذری جهرمی وزیر جوانی که هر از چند گاهی به تیتر یک رسانه ها تبدیل می شود.وزیرارتباطات چندی پیش توسط نماینده مشهد مورد انتقاد قرار گرفت.

نصرالله  پژمانفر خطاب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات گفت: ایشان وزیر جوانی است و آرزو بر جوانان عیب نیست، ایشان تمایل دارند رئیس جمهور شوند، ما هم بخیل نیستیم. اما در حال حاضر باید به وظایف اصلی خودشان برسند.

***اصلاح طلبان روی وزیر جوان برای انتخابات حساب بازکرده اند؟!

آیا اصلاح طلبان با وزیر جوان برای ریاست جمهوری اینده به تفاهم می رسند؟! او اولین وزیرجوانی خواهد بود که رئیس جمهور ، واعظی وخیلی از سیاستمداران دیگر روی حضورش حساب می کنند.

***کارهای پوپولیستی وزیر جوان!

او برای تیتر یک شدن  از هیچ کاری دریغ نمی کند؛ از تی شرت آستین  کوتاه گرفته تا شلوار جین و کتانی اسپرت!

 وی لابی گری را خوب می داند و  با توجه به وجود ثروت در وزارت خانه متبوع اش با چاپ ژورنال های خارجی و نقش بستن عکس او در صفحه یک این رسانه ها  با هزینه های سنگین چه چیزی را معنا می کند؟!

با توجه اینکه بعضی از رسانه ها در ایران هم از حمایت های شخص ایشان متنبع می شوند از صفحه های مجازی این وزیر جوان نمی شود گذشت ؛ صفحاتی با  تعداد دنبال کنندگان  بالا  که جهرمی در اختیار دارد .

***مخالفت بافیلتر تلگرام کاری تبلیغاتی بود!

مخالفت او با فیلتر تلگرام و مخالفت او با مسائل مختلف که خود در همه این مشکلات پیش آمده دخیل است ،هدفی جز سیاه نمایی نداشته است .

از زیرکی و برنامه ریز بودن این وزیر جوان هم نباید قافل شد؛ آنقدری که هرچقدر به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰نزدیک می شویم ، نام وکارهای او را زیاددخواهیم شنید حتی شنیده ها حاکی از آن است که ایشان حمایت های بعضی احزاب از ایران از جمله احزاب اصلاح طلب را هم خواهد داشت.

البته آقای جهرمی در مصاحبه ای گفته بود که این فکر را در سر ندارد و قرار نیست کاندید شود ، اما دنیای سیاست این صحبت هارا نمی شناسد و این تحرکات نشان از چیز دیگری است؛ قضاوت با مخاطبین….

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات