رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 نوامبر 2019 - 12:14
  • کد خبر : ۵۷۷۱
  • چاپ خبر : «فرار» از استیضاح؛«پناه» به جادوگران!
ترامپ دست به دامن برجستگان محافظه‌کار مسیحی و انجیلی

«فرار» از استیضاح؛«پناه» به جادوگران!

به گزارش صدای اصلاحات ؛ مجلس نمایندگان فرآیند رسمی برای استیضاح ترامپ را آغاز کرده است . دونالد ترامپ در اولین واکنش به رای مجلس نمایندگان در صفحه توئیتر خود نوشت شاهد «بزگترین ساحره گیری تاریخ آمریکا» هستیم.

به گزارش صدای اصلاحات ؛ مجلس نمایندگان فرآیند رسمی برای استیضاح ترامپ را آغاز کرده است . دونالد ترامپ در اولین واکنش به رای مجلس نمایندگان در صفحه توئیتر خود نوشت شاهد «بزگترین ساحره گیری تاریخ آمریکا» هستیم.

***اعلام آمادگی کاخ سفید برای استیضاح ترامپ

دیروزهم کاخ سفید  در خصوص استیضاح ترامپ اعلام آمادگی کرده که این خبر در نوع خود جالب می باشد.

خانم استفانی گریشم، سخنگوی ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد کاخ سفید انتظار دارد دموکرات ها در مجلس نمایندگان کنگره به برکناری دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده از سمت ریاست جمهوری رأی موافق بدهند.

به گزارش صدای اصلاحات به نقل از اسپونتیک، خانم استفانی گریشم در مصاحبه با فاکس نیوز ضمن بیان این مطلب گفت:”نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان بسیار واضح تصریح کرده که دموکرات ها در این مجلس به برکناری دونالد ترامپ رأی موافق خواهند داد”.

***سخنگوی ترامپ گفت” استیضاح تضمین شده و ما در انتظار آن هستیم”

آغاز روند تحقیقات مجلس نمایندگان در مورد این‌که آیا رئیس‌جمهوری باید استیضاح شود یا نه، به مکالمه تلفنی ترامپ با ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین باز می‌گردد؛ در جریان آن مکالمه دونالد ترامپ از همتای اوکراینی خواسته «لطفی بکند» و در مورد جوبایدن، از نامزدهای اصلی حزب دموکرات برای رقابت در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰، و پسرش، که عضو هیئت مدیره یک شرکت نفت و گاز در اوکراین بود، تحقیق کند. در آن زمان دونالد ترامپ اعطای یک کمک نظامی ۴۰۰ میلیون دلاری به اوکراین را متوقف کرده بود.

دونالد ترامپ تحقیقات کنگره درباره تخلفات خود را قلابی توصیف کرده و بارها تاکید کرده هیچ عمل نادرست و خلافی از او سرنزده‌است.

***ترامپ پوپولیستی عمل می کند

ترامپ سعی دارد تا با رفتار های پوپولیستی خود این تصمیمات را تحت شعاع قرار دهد؛در آخرین حرکت پوپولیستی ترامپ رهبران انجیلی آمریکا در اتاق روزولت کاخ سفید با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیدار و برای وی دعا کرده اند.

 جود دیر دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه اعلام کرد که روز سه شنبه رئیس جمهور آمریکا در جلسه ای غیر رسمی با رهبران مذهبی آمریکا دیدار داشته است.

این در حالی است که تصویری که از کاخ سفید منتشر شده است با واکنش شدید کاربران فضای مجازی مواجه شده است و ترامپ را یک نژاد پرست تمام عیار خوانده اند.

کانال تلگرامی توئیت پرس در تکمیل این خبر نوشت: عده‌ای از برجستگان محافظه‌کار مسیحی و انجیلی، این هفته در کاخ سفید با ترامپ به طور غیر رسمی ملاقات کرده و جلسه‌ای خودمانی برگزار کردند.معاون مطبوعاتی کاخ سفید بعدا گفت رهبران مذهبی صبح سه شنبه با ترامپ دیدار کرده و برای وی دعا کردند.به گفته «جود دیر» آنها برای ترامپ و ملت آمریکا دعا کردند.

 گفته می‌شود در این جلسه موضوعاتی مانند اصلاح قانون کیفری، دفاع از آزادی مذهبی، کاهش سقط جنین، مبارزه با بحران مواد مخدر و قاچاق مواد مخدر و پایان داعش و البغدادی مورد بحث قرار گرفت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات