رفتن به بالا
 • سه‌شنبه - 19 نوامبر 2019 - 12:17
 • کد خبر : ۵۹۰۶
 • چاپ خبر : فرق دولت فعلی با دولت قبل در چیست؟
آقای سخنگو؛رئیس جمهور خود را فدای چه کرده است؟!

فرق دولت فعلی با دولت قبل در چیست؟

سخنگوی دولت در نشست خبری با مسئولین  مربوط به طرح  اصلاح قیمت بنزین عنوان کرد که رئیس جمهور خود را فدای مصالح مردم و کشور کرده است با توجه به این گفته سوالاتی برای ما پیش آمد تا دست به قلم شده و مطالبی را متذکر شویم: آقای سخنگو، چه لزومی دارد در اواخردوره یک […]

سخنگوی دولت در نشست خبری با مسئولین  مربوط به طرح  اصلاح قیمت بنزین عنوان کرد که رئیس جمهور خود را فدای مصالح مردم و کشور کرده است با توجه به این گفته سوالاتی برای ما پیش آمد تا دست به قلم شده و مطالبی را متذکر شویم:

 1. آقای سخنگو، چه لزومی دارد در اواخردوره یک دولت ، طرحی بنیادین و مهم بدون نظرکارشناسان خبره اجرا شود؟!
 2. برای توجیه کردن کار دولت آیا صحیح است که قوای دیگر را نیز درگیر کرده و تمام توان کشور را فدای یک طرحی که  به قول شما کارشناسی شده  است ولی از نظر ما نه تنها کارشناسی صحیح نشده است بلکه زمان اجرای آن نامناسب ترین زمان ممکن برای اجرای این طرح است نماییم؟!
 3. شما می گویید رئیس جمهور خود را فدای مصالح مردم و کشور کرده است؛ سوال این است که اگر رئیس جمهور خود را فدا نموده است چرا از جیب مردم و از حق مردم سو استفاده نموده است و هزینه سنگین را برگردن اقشار مختلف مردم نهاده است؟
 4. آقای سخنگو  هزینه خسارت های وارده را ، چه کسی باید پرداخت نماید؟فکر نمی کنید که این هزینه ها باید از جیب ملت هزینه شود و دولت هیچ آسیبی نمی بیند بلکه اقشار مختلف جامعه مخصوصا اقشار ضعیف ، آسیب های جبران ناپذیری را متحمل می شوند؟
 5. ۵-      رئیس جمهوری که خود مخالف طرح دونرخی شدن بنزین بود چه شد که به یکباره نظر خود را تغییر داده و طرح های از قبل امتحان پس داده را دوباره احیا نمود؟آیا این از نظر شما فداکاری است؟
 6. آقای سخنگو رئیس جمهور محترم نه دیگر اعتباری بین مردم دارد و نه حرف هایش خریداری، پس خود را فدای چه چیزهایی نموده است؟
 7. آقای رئیس جمهور بارها خودش را میراث دار خرابی های دولت قبل می دانست، حالا امروز بعد از چند سال در کسوت ریاست جمهوری به این نتیجه رسیده است که خیلی از طرح های آن زمان درست بوده است و ایشان فقط اسمش را عوض کرده مثلا صندوق مهررضا را صندوق امید نامیده است و یا مسکن مهر را طرح مسکن ملی و …
 8. مگر آقای رئیس جمهور نگفت با تصویب برجام تمام مشکلات کشور ما حل شده است و چنان رونق اقتصادی را به کشور به ارمغان می آورد که حتی مردم به پول یارانه هم نیاز نداشته باشند چه شد امروز که به یکباره مبلغ یارانه را افزایش داده و مدافع این طرح شده است؟
 9. دولت فعلی چه فرقی با دولت قبلی دارد؟ شرایط همان شرایط است حتی بدتر؛نرخ دلارهم  که سر به فلک کشید و ارزش پول ملی ما به صفر رسید حالا هم نوبت بنزین، بعدی را خدا بخیر کند.
 10. آقای سخنگو ای کاش دولت با مردم صادق بود و اعتماد مردم را از امیدی که به این دولت بسته بودند نا امید نمی کرد.افزایش قیمت بنزین ساعت ۱۲ شب آن هم در شب تولد پیامبر رحمت و به صورت ناگهانی آیا هدیه ای تلخ به مردم نبود؟ حتی نمایندگان مردم هم بارها گفتند که ما اطلاعی از این طرح نداشتیم. اینکه آقای رئیس جمهور برای خود شریک پیدا کند حرفی نیست به هر حال این طرح را دولت شما ارائه داده و مسئول اجرای آن هم خودشخص شما هستید پس حتما باید پاسخگوی تصمیمات خود باشید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات