رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 سپتامبر 2020 - 20:33
  • کد خبر : ۶۸۲۵
  • چاپ خبر : یک دهه سکانداری زارع فومنی بر حزب مردمی اصلاحات
با پشتوانه دو هزار رای کنگره سوم؛

یک دهه سکانداری زارع فومنی بر حزب مردمی اصلاحات

بنا به گزارش اختصاصی روزنامه صدای اصلاحات ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۹ با حضور ۲ هزار عضو اصلی حزب مردمی اصلاحات ایران در سراسر کشور کنگره سوم این حزب برگزار شده بود و با رای تمامی اعضای شورای مرکزی، حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی شد. نخستین جلسه شورای مرکزی حزب مردمی […]

بنا به گزارش اختصاصی روزنامه صدای اصلاحات ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۹ با حضور ۲ هزار عضو اصلی حزب مردمی اصلاحات ایران در سراسر کشور کنگره سوم این حزب برگزار شده بود و با رای تمامی اعضای شورای مرکزی، حجت الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی شد.
نخستین جلسه شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی در تاریخ ۳۰ شهریورماه ۱۳۹۹ خورشیدی از ساعت ۱۵ در دفتر مرکزی این حزب مردمی برگزار شد.
گفتنی است این جلسه که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید با حضور اکثریت اعضای اصلی شورای مرکزی منتخب و بازرسان اصلی همزمان به گونه مجازی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دیگر اعضای شورای مرکزی تبادل نظر گردید.
در نخستین جلسه شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات ایران اسلامی برای سومین دوره حجت الاسلام محمد زارع فومنی با رای اکثریت مطلق اعضای شورای مرکزی به عنوان دبیرکل برگزیده شد.
شایان ذکر است در همین جلسه حجت الاسلام فومنی به پیشنهاد اعضای شورای مرکزی، دکتر اسلام دستگذار را به عنوان قائم مقام این حزب مردمی انتخاب نمود و برای روسای کمیته‌های حزبی نیز از همه اعضای شورای مرکزی دعوت به همکاری شد که در همین هفته روسا، دبیران و اعضای اصلی کمیته‌های حزب مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات