ترور شخصیتی دبیرکل؛ عملیات ناشیانه منافقین!
ترور شخصیتی دبیرکل؛ عملیات ناشیانه منافقین!

به گزارش صدای اصلاحات «تخریب شخصیت» و ایجاد «تفرقه» شناخته شده ترین ابزار سرویس‌های اطلاعاتی خارجی در خاورمیانه بوده تا از این طریق بتوانند به اهداف خود در یک کشور دست پیدا کنند. پروژه «تخریب» افراد دلسوز نظام و ایران جدی‌تر از قبل و در پوشش‌های دلسوزانه‌ای که شک کسی هم برانگیخته نشود پیگیری می‌شود. […]

به گزارش صدای اصلاحات «تخریب شخصیت» و ایجاد «تفرقه» شناخته شده ترین ابزار سرویس‌های اطلاعاتی خارجی در خاورمیانه بوده تا از این طریق بتوانند به اهداف خود در یک کشور دست پیدا کنند. پروژه «تخریب» افراد دلسوز نظام و ایران جدی‌تر از قبل و در پوشش‌های دلسوزانه‌ای که شک کسی هم برانگیخته نشود پیگیری می‌شود. فضای باز مجازی سبب شده تا هرکس با هر سطح سوادی در هرکجای دنیا بتواند با ایجادیک خبر هرچه دلش خواست بنویسد و کسی هم متعرض او نشود.
در تازه ترین اقدام منافقین و مجاهدین ضد انقلاب جمهوری اسلامی به تنظیم خبری در سایت رادیو زمانه که بودجه آن را پارلمان هلند پرداخت می کند ،برعلیه دبیرکل حزب مردمی اصلاحات حجت الاسلام محمد زارع فومنی برآمده اند.
خلاصه این خبر از این قرار است که ، در ابتدا سوابقی از ایشان که از سایت های دیگر درآورده اند را مشاهده می کنیم تا این خبر کمی به واقعیت ها نزدیک شود.
تیتر خبر خود نشان دهنده عناد ورزی آن رسانه معلوم الحال می باشد:
یکی از شخصیت های اصلاح طلبی عامل سازمان اطلاعات سپاه و بیت رهبری؛محمدزارع فومنی…!
البته در ساعات ابتدایی انتشار خبر ، خبرنگار آن رسانه بصورت ناشیانه نام و نام خانوادگی را به اشتباه منتشر می کند:محمدزارع «دشتی» فومنی!

تیتر اشتباه خبر در اینستاگرام رادیو زمانه
تیتراشتباه خبر در سایت رادیو زمانه

در متن این گزارش دروغ و تهمت های زیادی از جمله استخدام ایشان در وزارت اطلاعات و همچنین اطلاعات سپاه ، رانت خواری ، اتصال به شبکه نظامی کشور،دریافت رشوه ، استفاده از رانت اقتصادی توسط خانواده ایشان و… تنها بخشی از توهم های رسانه ی معاند را نشان می دهد.
فومنی که بارها در طول سالیان متمادی در برهه های مختلف از نظام و رهبری تمام قد دفاع کرده است حالا امروز مورد تخریب این رسانه های متوهم قرار می گیرد؛آنها رسانه های خود را محل تسویه حساب گروهی و انتقام گیری قرار می دهند.
عناد ورزی این رسانه ها ، آنها را آنقدر به توهم انداخته که ایشان را نماینده یکی از دوره های مجلس خطاب می کنند در حالی که ایشان تا به امروز نماینده مجلس نبوده است….!(البته این بخش از خبر ساعتی پس از انتشار مانند نام که قبل تر گفته شد، حذف گردید)
معاندین که همیشه شورای نگهبان را متهم می کردند که در تایید صلاحیت ها تفتیش عقاید می کنند،در این گزارش نوشته اند که فومنی حتی نمازهم نمی خواند….!

ترور شخصیتی محمد زارع فومنی
ترور شخصیتی محمد زارع فومنی با چاشنی توهم و دروغ در ساید رادیو زمانه


در گفتگویی که صدای اصلاحات با حجت الاسلام محمد زارع فومنی داشت ؛ در واکنش به این اخبار در حالی که لبخند برلب داشت گفت ؛دستگاه های خبری دروغ پردازی چندین سال است که در حال فعالیت هستند و بدنبال تخریب کسانی هستند که در دفاع از حق مردم ، انقلاب ، خط امام و رهبری تلاش می کنند.
فومنی افزود ؛ اینجانب می دانم که چرا دشمنان قسم خورده انقلاب ناجوانمردانه دست به تهمت زدن و دروغ پردازی و توهمات ذهنی خودشان زده اند.
این مطالب را رادیو زمانه که متعلق به سازمان مجاهدین خلق و منافقین می باشد برعلیه این جانب منتشر کرده و بصورت گسترده آن را پخش نموده اند و بدنبال تخریب چهره این جانب در نزدیک انتخابات ریاست جمهوری می باشند..
آنها بارها اینجانب را تهدید جانی و ترور شخصیتی نموده اند و حتی در داخل هم بعضی از عوامل آنها با پرونده سازی ها و دروغ علیه اینجانب جو سازی نموده اند که خوش بختانه به نتیجه دلخواه خود نرسیدند.
فومنی در خصوص تهمت های مالی که در این گزارش به ایشان زده شد به ضرب المثلی اشاره کرد و گفت؛ ” آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است ؟!
حجت الاسلام زارع فومنی که آنچنان مایل نبود به این مسائل واکنش نشان دهد در پایان گفت ، ما تا آخر در دفاع از انقلاب و نظام و خط امام و رهبری عزیز کوتاه نخواهیم آمد ؛ باشد که دشمنان بدانند باتخریب چهره های خدوم نظام راه به جایی نمی برند ، بلکه مارا در مسیر خود مسمم تر می گردانند.