ستاد انتخابات حزب مردمی اصلاحات به طور رسمی  از امروز آغاز به کار کرد
ستاد انتخابات حزب مردمی اصلاحات به طور رسمی  از امروز آغاز به کار کرد

بسمه تعالی اطلاعیه ملت شریف ایران بهمن ماه نقطه عطفی در تاریخ پر فراز و نشیب کشورعزیزمان ” ایران” و برگی از دفتر افتخارات ملت اگاه و شریف ایران اسلامی است . ماهی که در ان شاهد خلق یک تحول سیاسی و بین المللی از جانب ملتی که با اتکا به اسلام شیعی نمایشی چشمگیر […]

بسمه تعالی
اطلاعیه
ملت شریف ایران
بهمن ماه نقطه عطفی در تاریخ پر فراز و نشیب کشورعزیزمان ” ایران” و برگی از دفتر افتخارات ملت اگاه و شریف ایران اسلامی است .
ماهی که در ان شاهد خلق یک تحول سیاسی و بین المللی از جانب ملتی که با اتکا به اسلام شیعی نمایشی چشمگیر از تجلی عینی اراده جمعی یک ملت را به رخ جهانیان کشیدند.
همزمانی اغاز فعالیت های رسمی ستاد انتخابات ۱۴۰۰ حزب مردمی اصلاحات با جشن های سالگرد پیروزی اراده ملت غیور ایران را به فال نیک می گیریم.
طبق مصوبات اخرین جلسه شورای مرکزی مقرر گردید تا حزب مردمی اصلاحات حضور پر قدرتی در انتخابات ۱۴۰۰ ، انتخابات شوراهای شهر و روستاها و همچنین میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری داشته باشد.
امید است با تلاش و حمایت همه اعضا در سراسر کشور و شورای مرکزی حزب مردمی اصلاحات و با توجه به تشکیلات حزبی ، با بهره مندی از تجربه بزرگان حزب و با اعتماد به نواوری و خلاقیت جوانان پر شور, گامهایی استوار به سمت اهداف از پیش تعریف شده حزب مردمی اصلاحات در کل کشور انتخابات ۱۴۰۰ برداریم.
لذا این حزب به صورت مستقل حزبی کاندیدا های خود را به جامعه معرفی می نماید که بررسی این کاندیداها را کمیته انتخابات و شورای سیاست گذاری حزب انجام خواهد داد.