بیانیه حزب مردمی اصلاحات در حمایت از آیت الله ابراهیم رئیسی
بیانیه حزب مردمی اصلاحات در حمایت از آیت الله ابراهیم رئیسی

بسم الله الرحمن الرحیم وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً ملت شریف و سرافراز ایران؛ امروز کشور عزیزمان در یک دوره بسیار سرنوشت ساز قرار دارد.حسب تکلیف خود می دانستم در ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خدمت گذار مردم شریف ایران باشم. هرچند این امر تحقق نیافت  اما تکلیف از اینجانب ساقط نگردید. ملت […]

بسم الله الرحمن الرحیم

وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً

ملت شریف و سرافراز ایران؛ امروز کشور عزیزمان در یک دوره بسیار سرنوشت ساز قرار دارد.
حسب تکلیف خود می دانستم در ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خدمت گذار مردم شریف ایران باشم. هرچند این امر تحقق نیافت  اما تکلیف از اینجانب ساقط نگردید. ملت شریف ایران بدانید اینجانب بنابر وصیت حضرت امام خمینی ( ره ) به عنوان یک سرباز انقلابی  همیشه در صحنه حضورخواهم داشت، لذا بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، که مشارکت در انتخابات را یک واجب شرعی می دانند، عمل خواهم نمود.

 لذا بدینوسیله از مردم شریف و اصلاح مدار ایران می خواهم برای دفاع از ارزشهای نظام اسلامی و پاسداری از حرمت خون شهداء با توجه به عملکرد انقلابی و اصلاحات فراگیر در همه سطوح قوه قضاییه ، توسط حضرت آیت‌الله رئیسی  که اتفاقا منشا خیر وبرکات گسترده‌ای در سطح کشور بوده  است ، اینجانب محمد زارع فومنی دبیر کل حزب مردمی اصلاحات بعنوان یک کنش گر درعرصه های مختلف سیاسی کشور در این بازه زمانی از کاندیدای مستقل ، فراجناحی، عمل گرا و اصلاح گر واقعی حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بطور رسمی و قانونی حمایت نموده و از تمام مردم شریف ایران و حامیان و طرفداران خود در سراسر کشور می خواهم با مشارکت حداکثری به کاندیدای مورد حمایت اینجانب به تکلیف شرعی خود عمل نمایند.