رفتن به بالا
  • پنج‌شنبه - 17 اکتبر 2019 - 18:46
  • کد خبر : ۵۶۶۱
  • چاپ خبر : کم اقبالی مردم به انتخابات یک مشکل عمومی است
احمد حکیمی پور در گفتگو با صدای اصلاحات:

کم اقبالی مردم به انتخابات یک مشکل عمومی است

به گزارش روزنامه صدای اصلاحات ، مشکلات معیشتی ، اقتصادی و … تاثیر بسزایی در زندگی مردم گذاشته است و مردم گله های زیادی از مسئولین دارند.این مشکلات می تواند در انتخابات اسفند ماه نمود خود را مشخص کند و اینطور که پیش می رود باید شاهد سردی انتخابات باشیم. در همین خصوص احمد حکیمی […]

به گزارش روزنامه صدای اصلاحات ، مشکلات معیشتی ، اقتصادی و … تاثیر بسزایی در زندگی مردم گذاشته است و مردم گله های زیادی از مسئولین دارند.این مشکلات می تواند در انتخابات اسفند ماه نمود خود را مشخص کند و اینطور که پیش می رود باید شاهد سردی انتخابات باشیم.

در همین خصوص احمد حکیمی پور دبیرکل حزب اراده ملت به سوال خبرنگار روزنامه صدای اصلاحات مبنی بر  کم اقبالی مردم به اصلاح طلبان برای انتخابات آینده اینطور پاسخ داد:

نمی شودپیش بینی کرد اما این  فقط مربوط به اصلاح طلبان نیست و مربوط به کل کشور است . بالاخره مردم به لحاظ مشکلات معیشتی ناراحت هستند و این به اصلاح طلب و غیر اصلاح طلب بر نمی گردد و یک مشکل عمومی است.

خبرنگار:در خصوص مبحث شورای نگهبان و تایید صلاحیت ها چه نظری دارید؟

انشالله اصلاحات واقعی ایجاد بشود به هر حال مر قانون رعایت می شود .

خبرنگار: بحثی مطرح شده بود در خصوص مشروط شرکت کردن اصلاح طلبان در انتخابات نظر شما چیست؟

هنوز صحبتی در باره جریان اصلاحات و در خصوص انتخابات نشده است و به تازگی کمیته سیاسی شورای هماهنگی بحث انتخابات را در دستور کار خودش قرار داده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


تبلیغات

تبلیغات